Ürün açıklaması


kim biz vardır?
At Dot & Bo, biz iş sağlamak için en iyi aşk her şeyi fırsatlar bulmak. andan itibaren bizim mağaza katılmak için onaylı İnanılmaz markalar biz özelliği vardır, biz yakından çalışmak onlarla olduğunuzdan emin olmak ile sağlanan mutlu alışveriş deneyimi mümkün. biz anlamak gibi ne gezinmek için bir online mağaza tüccarlar dolu ettik önce hiç karşılaşmamış, ve biz sizin için orada olmanın boşluğu köprü için çalışıyoruz her adımını sunuyor. en iyi fırsatlar bulma itibaren özelleştirilmiş kişisel zevkinize sağlamaya adanmış müşteri destek gereken herhangi bir zaman o, biz mutlu oluncaya kadar durmayacak.
bu ürün nedir?
marka: Stüdyo Tasarımlar
The Kamber Koleksiyonu ile Stüdyo Tasarımlar Ev tabloları arada sunuyor tarafından bir basit, modern tasarım oturma odası veya entryway tamamlamak olacaktır. bu tabloları birleştirmek bir şık kayrak gri metal çerçeve ile dayanıklı 8mm temizle temperli cam. basit çizgiler ve nötr renkler kolayca tamamlayacak herhangi room. fotoğraflar için, çoklu katlı ekran alanı bol sağlamak, koleksiyon veya günlük ihtiyaçlar. herhangi döşeme yüzey üzerinde kat Rampaları istikrar için dahildir. The Kamber Dikdörtgen Sehpa (ürün #71000) Kamber Konsol Masa ile kombine edilebilir (ürün #71001) ve Kamber Uç Tablosu (ürün #71002) bir set oluşturmak için herhangi bir iç tasarım çağdaş elegance sağlayacak. genel Ölçüler: 54 " W x 23 " D x 15.35 " H Dayanıklılık için toz Kaplı Çelik Çerçeve İki Temizle Cam Raflar: 9.56 " Mesafe temperli Cam Güvenlik için: 8mm dört Kat Istikrar için Rampaları menşe ülke: Tayvan malzeme: Metal 50%, cam 50% marka: Stüdyo Tasarımlar Model Numarası: 850-71000 kargo Detayları:
resimler
İade
dükkanı ücretsiz endişe! 100% satın alma ile mutlu değilseniz, eğer bunu aldıktan sonra 14 gün içinde bu öğeyi dönebilirsiniz.
garanti
At Dot & Bo, biz iş sağlamak için en iyi aşk her şeyi fırsatlar bulmak. andan itibaren bizim marketplace katılmak için onaylı İnanılmaz markalar biz özelliği vardır, biz yakından çalışmak onlarla olduğunuzdan emin olmak ile sağlanan mutlu alışveriş deneyimi mümkün. biz anlamak gibi ne gezinmek için bir online pazarı tüccarlar dolu ettik önce hiç karşılaşmamış, ve biz sizin için orada olmanın boşluğu köprü için çalışıyoruz her adımını sunuyor. en iyi fırsatlar bulma itibaren özelleştirilmiş kişisel zevkinize sağlamaya adanmış müşteri destek gereken herhangi bir zaman o, biz mutlu oluncaya kadar durmayacak.

  • Genel Kullanım: Ev Mobilyaları
  • özgü Kullanım: Sehpa
  • tip: Oturma Odası Mobilya

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 66cm x 46cm x 48cm (25.98in x 18.11in x 18.90in)

SKU: w23518

İlgili ürünler

Ücretsiz kargo

Uluslararası nakliye

24/7 destek

üst Hizmet

Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür

Hediyeler

Bonuslar